הלוואות

אנחנו ב- GPS לעסקים נדאג שתקבל את ההלוואה המשתלמת ביותר לעסק שלך! 

הניהול הפיננסי בכל עסק מהווה את החוליה המקשרת בין כל חלקיו. תהליכי צמיחה מחד, והתמודדות עם אתגרים מאידך, מגבירים את הצורך בניהול פיננסי מתקדם. המחלקה הפיננסית של GPS לעסקים שמה לה למטרה לסייע לעסקים וחברות בסדר גודל קטן ובינוני לנהל את כול הקשור בצד הפיננסי של העסק בצורה מקצועית וללוות אותם בתהליכים העסקיים והאסטרטגיים בדרך לצמיחה ושגשוג.
המחלקה הפיננסית של GPS לעסקים מתחייבת לליווי מותאם לצרכי העסק תוך הקפדה על עקרונות הכרחיים בתהליך הליווי הפיננסי: ניהול תזרים המזומנים, ניתוח הנתונים הכספיים של החברה, בנייה ועבודה במסגרת תקציב, תמחור, התייעלות, גיוס כספים, הסכמי עבודה ועוד.
הצוות המקצועי במחלקה הפיננסית יבנה עבורך כלי ניהול מותאמים אישית שיאפשרו לך לנהל את העסק בצורה טובה יותר בתהליכי היום יום ויתרה מזו יתנו לך יכולת לקבל החלטות אסטרטגיות על סמך נתונים ועובדות ולא על בסיס תחושות בטן.

 

לבדיקת זכאות לקבלת הלוואה חינם וללא התחייבות - 1700-700-379

 

ההתחייבות שלנו:

מקצוענות וניסיון – אנשי מקצוע עם ניסיון בליווי מאות עסקים בענפים ותחומים שונים
מענה כולל ומקיף – הסתכלות רחבה ומעמיקה על כול הצרכים בעסק
זמינות – מענה מהיר של המלווה הפיננסי ו/או של מנהל המחלקה
גמישות – להתאמת הכלים לשיטות העבודה שלך ושל העסק
שקיפות – אנחנו מתחייבים לשקף לך את המצב כפי שהוא לטוב ולרע
ראיה אסטרטגית – המלווים של חברת GPS לעסקים בעלי ניסיון רב בתחום המכירות, השיווק ובתחום הארגוני לכן ההסתכלות שלהם הינה כוללת ואסטרטגית.

הלוואות ללא ריבית:

 הלוואות הניתנות בסכומים קטנים יחסית, אשר ניתנות לתקופה קצרה ומאפשרות  לעסק לקבל כסף ללא עלות של ריבית. ניתן לקבל הלוואות ללא ריבית בבנקים ובארגונים מיוחדים שקמו לצורך כך. יש לקחת בחשבון שקבלת הלוואה ללא ריבית מצריכה קיום תנאים מיוחדים. הלוואה זו מוחזרת בדיוק בכפוף לסכום שבו היא ניתנה. ללא תשלום של שקל אחד נוסף.

הלוואות בערבות מדינה:

קבלת הלוואה בערבות המדינה ניתנת לעסקים קטנים ובינוניים אשר ישנה הצדקה כלכלית להמשך קיומם, בכפוף להחלטת ועדת האשראי ובהמלצת אחד הגופים המתאמים , שיש מקום לסייע להם במימון בערבות מדינה.   ההלוואה ניתנת בשני ערוצי סיוע: הלוואות להון חוזר לעסקים קטנים ובינוניים הנמצאים בצמיחה  אך סובלים מקשיי תזרים מזומנים והלוואות סיוע להקמת עסקים קטנים ובינוניים חדשים או להרחבת עסקים קיימים.  קופת ההלוואה היא  עד חמש שנים כאשר תינתן תקופת דחייה של חצי שנה על החזר תשלומי הקרן ("גרייס").  מתן ביטחונות בין 10% ל- 25%, תלוי בהגדרת העסק (בהקמה/ותיק).  הממשלה מעמידה ערבות בשיעור של 85%/70% מגובה ההלוואה.  בנוסף נדרשת ערבות אישית של הבעלים. ההלוואות מועמדות באמצעות הבנקים: מזרחי, פועלים, מרכנתיל ואוצר החייל. והיא תנתן באחד מהתנאים הבאים: שקלי צמוד, שקלי לא צמוד, ריבית משתנה, צמוד מט"ח, שיעור הריבית על ההלוואות,  יהיה כמקובל במערכת הבנקאית להלוואות  מסוג זה, ויאושר ע"י ועדת הקרן.

finance  costumers