ליווי עסקי

ליווי עסקי מבית GPS לעסקים- הדבר האמיתי

70 אחוז מהעסקים הקטנים נסגרים ב – 5 שנים הראשונות לפעילותם. האם נתון זה ניתן לשינוי? לדעתו של אודי בירקאן , הבעלים של חברת gps לעסקים התשובה בהחלט חיובית. בשורות הבאות כיווני חשיבה ועשייה מעניינים להצלחה עסקית וגם בשורה משמחת עכשיו אפשר ללמוד את השיטה בכל רחבי הארץ.

לאחר 15 שנים של פיתוח עסקי והעצמה של עסקים קטנים ובינוניים בארץ ובעולם מאמין אודי בירקאן כי השיטה של gps לעסקים מובילה לעתיד מבטיח לכל בית עסק.

מה האתגרים העיקריים שעומדים בפני בעל עסק הרוצה להצליח ?

בעל עסק קטן בישראל, מתחיל מחלום גדול ורצון להגשמה עצמית וגריפת רווחים גדולים ומהירים ומהר מאוד מגלה שהוא נכנס למבוך שהוא לא יודע איך לצאת ממנו. בעולם דינמי וזירת עסקים רווית מתחרים, האתגרים רבים, ומי שלא ישכיל לעמוד בהם יכשל.
בעל עסק אמנם מומחה בתחום עיסוקו (הצד המקצועי) אך על פי רוב הידע והכלים הניהוליים העומדים לרשותו אינם מספיקים לנהל עסק. בעל עסק חייב לדעת ליצור איזון בין הצד המקצועי והניהולי ולהקצות לכך את ההון והזמן הדרושים ובמידת הצורך לפנות למומחים בתחום.

איך בעצם השיטה של חברת gps עוזרת להתמודד עם אתגרים אלו ?

חברת gps לעסקים מתמחה בפיתוח עסקי שיווקי של עסקים קטנים והיא מעניקה את כל השירותים הנחוצים תחת קורת גג אחת. המאמנים העסקיים בחברה מחויבים ללוות ולהוביל את בעל העסק החל מאבחון הבעיה ו/או ההזדמנות, דרך מציאת הפתרון האפקטיבי ועד ליישום בפועל. השיטה של GPS לעסקים משלבת בין חשיבה אסטרטגית המגדירה את החזון ותוכנית העבודה ובין אוסף של כלי עבודה מעשיים המאפשרים לבעל העסק לשפר את הביצועים ולהשיג את היעדים והמטרות. השיטה של חברת GPS לעסקים נותנת את הידע, הכלים, הכוח ואת העוצמה שיהפכו את בעלי העסקים הקטנים למנהלים טובים יותר ומאפשרת לבעל העסק הקטן לעמוד באתגר הגדול מכולם- אתגר הניהול בעולם תחרותי.
בשורה התחתונה חברת GPS לעסקים מתחייבת להגדלה של הפעילות העסקית הן במכירות והן ברווח.
מה נדרש מבעל עסק שרוצה ללמוד את השיטה ?
רצון, אמונה, מחויבות והתמדה.

יש כבר בעלי עסקים שמיישמים את השיטה ? מה יש להם לאמר עליה ?
מאות עסקים מיישמים את השיטה ומעל מאה עסקים נמצאים כרגע בשיאו של התהליך. כמובן שהשונות בין עסק לעסק גדולה אך כולם מחויבים לתהליך, נהנים מתנופה, לומדים את רזי הניהול על רבדיו השונים והכי חשוב נהנים משינוי ושיפור בתוצאות העסקיות.