התחלה חדשה!

חברים יקרים,

איזה כיף להתחיל משפט במילים – הכל מצוין. הבריאות מצוינת והכל באמת מצוין.

לאחר מספר חודשים  בהם יצאנו קצת משליטה כי כשהבריאות לא טובה קשה לפעמים לנהל דו שיח איכותי עם עצמך והסביבה שלך.

בסוף שנת 2012 קלטנו הרבה עובדים חדשים, עברנו משרדים ואז גם נפלה עלי התאונה שהשביתה אותי לתקופה לא מבוטלת.

אני יודע שאני קצת חוזר על זה אך שאני רואה את הטקסט כתוב אני מתחיל להפנים טוב יותר באיזה משפחה נפלאה אני נמצא ומרגיש מספיק פתוח לשתף אתכם במחשבותי ואת מה שבאמת קרה לנו.

קרה לנו נס גדול שלמרות כל השינויים הצלחתם, הצלחנו לשמר את שפיות החברה ולתמוך בה בצורה כל כך מדהימה.

אני שמח להשיק את 2013 באחד למרץ. כן באיחור קל שעלה לנו קצת באי עמידה ביעדים שלנו אך לא נורא. אף פעם לא מאוחר מידי כל עוד יש לך שיטה וקצת שגרה. המערכת העסקית של GPS  לעסקים היא הטובה בארץ. היא רחוקה מחזון שלנו למצוינות אך היא בשביל הנכון להגיע לשם. האנשים כל אחד ואחד הוא נדבך חשוב בפאזל של החברה.

 השבוע בהרצאה של ערן תור מנכ"ל אידיגטל הוא דבר על שאלה בסיסית שכל אחד מאיתנו צריך לשאול את עצמנו ובטח גם את לקוחותינו – "מה אני רוצה להיות בסוף היום" האם להיות מאמן טוב, האם להיות מאמן טוב מאד או להיות מאמן מצוין – הכי טוב בארץ!!

חברים יקרים – אנו מחפשים את האנשים המחפשים להיות הטובים ביותר במה שאנו עוסקים. החזון למצוינות היא GPS לעסקים. המסע שלנו היא להיות המנטורים הטובים ביותר לעולם העסקים הקטנים והבינוניים  בישראל. המשמעות דורשת המון מחויבות (כן כתוב לכם על כרטיס הביקור – מחויב להצלחה שלך). המשמעות של כל אחד מאיתנו להיות איש מקצוע, לחוות אימונים רבים אצל לקוחות ולהגיע למצב של הכרה בקרב עסקים רבים הרוצים בליווי ובאימון שלי הוא המקום אליו אנו רוצים לתמוך בכל אחד ואחת מכם.

אנו בחודש מאתגר לקראת חג הפסח. המון אנרגיה הן בפעילות מול הלקוחות הקיימים והן בהשגת לקוחות החדשים יתמקדו בשלושה השבועות הקרובים.

מאמנים – תאמו עם הלקוחות מפגשים עד סוף הפסח. הכינו פעילויות עסקיות למינוף התקופה ולהתייעלות בתקופה זאת. הקידום השיווקי יעשה מאמצים גדולים להשגת לקוחות רבים בתקופה זאת ולפני ואחרי פסח.

אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם על המנדט שאתם נותנים לי לשרת אתכם. לשרת אנשים כל כך נפלאים המשרתים לקוחות מצוינים. השליחות לעזור ולתמוך בכם נכנסת להילוך חדש.

אוהב אתכם ושוב מודה שבחרתם במשפחת GPS לעסקים.

אודי