נס חנוכה – הרהורים לאחר התאונה

חברים יקרים,

היום בשמונה בבוקר בזמן שאני שועט למשרד החדש בדרך ליבנה – נתקלתי בחוט ברזל מצ'וקמק של כיתן סנטר (ללא שום שילוט מתריע או בולטות יתר).

אני אקצר את מה שקרה – התוצאה שעברתי ניתוח בגרון ובצוואר. שאלתי את הרופא לאחר מכן "אני זמר ורציתי לדעת האם אוכל להמשיך להתפרנס מעיסוקי במוסיקה", הוא הסתכל עלי ולא הצליח להבין האם אני דומה לריצרד קלידרמן או לשלומי שבן. בכל מקרה הזעקתי את ליהי אשתי היקרה שאספה אותי לאיכילוב.  בדרך במהלך עדכון לאורן בטלפון – ליהי אמרה לי שהיא הולכת להתעלף וכך היה ליד קניון איילון. אני שותת דם והיא התעלפה ברכב.  הוצאתי אותה והשכבתי אותה על הרצפה עם הגבהה לרגליים. כמעט הגיע מסוק – כי זה היה נראה יותר שדה קרב מאשר מפתן קניון מוביל במדינת ישראל.

שני רכבים, אמבולנס ואזרח מקסים דהרו לאיכילוב. ליהי הוכנסה למיון פנימית ואני לכירורגית. לאחר דיאגנוזה הוחלט לנתח אותי ואני  נמצא עם נוף לרחוב ויצמן עם מבצע של 4+2 ימים כולל שלוש ארוחות ביום (קשה לבלוע אך ננסה אולי מחר). שאילן המלאך עזב היום בערב שאלתי אותו אם יש סיכוי שאוכל להיות וויציץ מספר שתיים. עם גפים אך בלי קול…. ערן מנכ"ל IDIGITAL  שביקר אותי הערב הראה לי אפליקציה מדהימה DRAGON (אבי לא הלקוח שפספסנו בנתיים..) אפליקציה שאתה יכול לרשום והיא תתרגם לשמע או שמע שמתורגמת לטקסט כתוב. אז אולי באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אוכל להיות המאמן הראשון בעולם שמדבר מאייפון חמש ולא מהבטן….

 אז נפסיק את נבואות שאינני רוצה שיתגשמו. מקווה שבקרוב אחזור לעזור לכל אחד ממכם להמשיך בהגשמת החלום.

דרך אגב – היום היה היום הראשון שלא הצלחתי לקחת לידים חמים מחדר ניתוח. קשה שאין קול ואין מי שיגיב לדממת אלחוט.  אילן מלך השיווק האישי – אנא תפתח בשיתוף דניאל מ-IDIGITAL שיווק אישי לאנשים בסטאטוס שלי – הרי הזמן קצר והמלאכה מרובה.

 קבלתי מתנה ענקית וזמן לחשוב על משמעות החיים הקצרים והמאוד מאוד נזילים… חברה תנצלו כל רגע ותשמחו אם מה שיש לכם. תתגאו ותאהבו את היקרים שלכם וכן אפשר גם את העמיתים בעבודה (אני יודע שזה מתקיים).

פתאום שאני כותב אני חושב שאולי אעשה הסבה לכתיבת ספרים שישלבו סיפורים אמיתייים בחיים עם רוח אימונית ורוחנית קלה. מה דעתכם? נעשה הצבעה – במידה ואזכה לרוב קולות אפרוש עוד הלילה. (במידה ומשהו יצביע עד 24:00 – רק היום).

 אני מצטער שאני מבריז ודוחה את אירוע החברה. אך בסוף הוא יהיה מתוק יותר מיין שישתבח. וקצת נימה מאד אישית.

מבקש מכל אחד ואחת מכם להתעלות על עצמו. להשקיע את המירב. לגלות אחריות אישית וקבוצתית בימים אלה שאינני מסוגל להיות צמוד אליכם.הערכתי תהיה רבה ומרגשת.  קראו שוב בבקשה את המכתב שלי בסוף שבוע. תנסו כל אחד להפתיע את עצמו ואותנו.

אנחנו בדרך מאד מאד נכונה ואף אחד כולל תאונות ואירועים לא מוצלחים לא יפסיקו את המסע המופלא של חבורת אנשים מדהימה. (לא נפסיק לשיר…מזכיר לכם את שאלתי לרופא אחרי הניתוח…)

אז מאחל לנו שבועיים וקצת מרגשים. רגשו אותי שוב ושוב ושוב במיילים. לצערי אין באפשרותי לדבר בימים הקרובים. הקמתי חמ"ל GPS  לעסקים. אילן תדאג לשפץ את החדר עם מדבקות, דגלים, אנשי צוות ואנטנות המאזינות לאויב.

מאחל לכם לילה שקט. נהגו בזהירות ושמרו על עצמכם.

באהבה רבה שלכם,

אודי