ניהול וארגוני

pic6

במציאות הכלכלית של היום, כאשר נוצרות בעיות באופן מסחרר, מנהל או בעל עסק כבר לא יכול להסתפק בהבנה בתחום אחד. הוא צריך להתמחות במגוון תחומים- פיננסים, שיווק, מכירות, שימור לקוחות, שירות ועוד. פה חברת GPS לעסקים נכנסת לתמונה,כדי לסייע לבעל העסק לעשות סדר וארגון בדברים.

 GPS לעסקים מומחית במתן הפתרונות השימושיים והאופרטיבים, אשר מקנים באופן ייחודי לכל בעל עסק את הפעולות עליו לבצע באופן מיידי. הדרך הנכונה עבור כל בעל עסק וארגון, הינה ייחודית, ולפיכך יש לדעת כיצד לרדת לרזולוציה הרלוונטית לעסק שלי.

  אנחנו נעבוד איתך על:

בניית אסטרטגיה ניהולית – המקסימום איננו אפשרי במציאות הקיימת והוא למעשה בבחינת חלום. המציאות המורכבת משופעת בהתניות ובאילוצים ולכן, המטרה הניהולית צריכה לכוון לאופטימום – המקסימום האפשרי בהתחשב באילוצים.

תכנון זמנים: גם אם יש לך עובדים ועל אחת כמה וכמה עם אתה עובד לבד, לא תוכל להספיק הכול. תכנן היטב את זמנך, התרכז רק במה שאתה חייב ותן לאחרים לעשות את היתר.

 הקצאת משאבים: חוק פארטו: 20% מהדברים שאתה עושה יוצרים 80% מהרווחים, 20% מהלקוחות אחראים ל 80% מההכנסות – זהה את הפעילויות והלקוחות שנמנים על אותם 20% והקדש להם את הזמן, מאמצי השיווק והאנרגיה.

חשוב מהסוף להתחלה: תאר את התוצאות וההישגים הרצויים ובחר בדרך שתוביל להשגתם.

פרסום: עסק קטן לא חייב "לשחק במגרש של הגדולים". חלון ראווה, שילוט, לוח מודעות, פרסום בלוחות מסווגים באינטרנט ופרסום בשיטת "חבר מביא חבר" יכולים לעשות את העבודה, ובעלות מינימאלית.

ניהול פיננסי: הכן תוכנית פיננסית (תחזית דו"ח רווח והפסד, נקודת האיזון החודשית, תחזית תזרים מזומנים ותחזית השקעות). כתיבתה תעלה תהיות, תחדד מחשבות ותסייע לך להעריך את מצבו הנוכחי והעתידי של העסק.

הלוואות: בחן את גובה הריביות בשוק ואת מידת הכדאיות למחזור הלוואות קיימות .

שליטה ובקרה: שליטה ובקרה מלאה בנתונים הפיננסיים של העסק יתנו לך תמונת מצב עדכנית ומדויקת לגבי מצבו בכל רגע נתון. גם אם יש לך רואה חשבון, יועץ מס ומנהלים שזהו תפקידם, עליך להיות מעודכן ומצוי בפרטים. רק כך תוכל לקבל החלטות ולתכנן את צעדיך הבאים.

 

לקבלת 3 פרקים מרב המכר GPS לעסקים – השאר פרטיך