אימון מנהלים

אימון מנהלים  בעסקים קטנים ובינוניים בא לידי ביטוי בצורה המשמעותית ביותר, מאחר ובעל העסק מעורב בכלהתהליכים הכרוכים בעסק והוא זה שנדרש להבין את מכלול התשובות לשאלות העולות בניהול עסק. לעיתים הוא נמצא שם לבדו, נדרש לקבל החלטות ברמה יומיומית, לנהל אנשים, לקוחות, ספקים, לפתור בעיות ולייצר הכנסות- לא בכל אלו הוא שולט ומצליח בצורה המיטבית.

אימון מנהלים בא לענות על צורך של בעלי עסקים רבים לגשר על הפער בין הידע והמיומנויות שלהם או של המנהלים בעסק הקיימים לבין הרצויים.  אימון מנהלים הוא ליווי אישי אחד על אחד על ידי מאמן אישי, ממש כמו באימון כושר אישי. למעשה יש פה תהליך של  שותפות בין מאמן למנהל, שותפות המעצימה ומשפרת משמעותית את הביצועים וההישגים של המנהל, של עובדיו ושל העסק ומסייעת לו להתמודד עם המציאות המורכבת ולשפר אותה.

תהליך האימון תורם למיקוד, יעילות, יכולת השפעה והנהגה לקראת שביעות רצון אישית וארגונית והצלחה בביצוע המשימות. האימון מספק כלים ניהוליים כמו: ניהול זמן, ניהול צוות תקשורת בינאישית, קבלת החלטות יעילה, פיתוח האינטליגנציה הרגשית, ניהול קונפליקטים. תהליך אימון מנהלים הוא כלי מהיר, משתלם ואפקטיבי, במיוחד בעיתות משבר. בתקופת כאוס כלכלי היוצרת לחץ ועומס על המנהל, חשיבותו של האימון מקבלת משנה תוקף.

לקבלת 3 פרקים מרב המכר GPS לעסקים – השאר פרטיך