שיווק

pic2

אין זה משנה עד כמה המוצר או השירות שלך טוב ומיוחד – לולא שיווק טוב הוא לא יימכר!

שיווק הוא המכלול של הפעולות שאנחנו עושים כדי להביא עוד לקוחות לעסק שלנו,  מטרת ותכלית הפעולות השיווקיות היא למעשה המכירה! שיווק טוב הוא שיווק שיוצר בסופו של דבר מכירה, שמביא לעסק שלנו עוד לקוחות, שמשמר את הלקוחות שלנו בצורה טובה ונכונה.

כשבונים אסטרטגיה שיווקית חשוב להיות ממוקדים.  כל בעלי העסקים נאבקים כדי לשרוד, כל מי שעוסק בשיווק מרגיש את החרב מונפת מעל צווארו – מוטלת עליהם החובה להיות מתוחכמים' יצירתיים ומתקדמים על מנת להשיג את המתחרים ולהיות ממותגים אחרת.
יש שיגידו שהמדד לאסטרטגיה שיווקית טובה היא בכמה יעילה הדרך השיווקית שלך והאם היא עונה למטרות שהצבת.

למעשה בתהליך של ייעוץ שיווקי אנחנו בונים מפרט שיווקי יסודי ומעמיק, מחליטים על אסטרטגיה  שיווקית, מכינים תקציב שיווקי, חושבים על הדרכים היצירתיות להגיע לקהל היעד ועוד. העבודה נעשית ע"י כך שהעסק מחליט מי הם הלקוחות הפוטנציאליים, מיהו קהל היעד, מהו המוצר או השירות אותו אנחנו מקדמים, איך ניתן להתפתח, עלויות ופעילות תוך ארגונית.

בתהליך האימון אנחנו ב-  GPS לעסקים מנתחים את מצב העסק, בוחנים את כל מה שמסביב לו, כולל תקציב, השקעות כספיות, מנגנוני ניהול בחברה ועוד. לאחר הניתוח הזה,ניתן להעריך מהם הסיכויים של העסק להצליח, להרוויח, לבדל עצמו מעסקים מתחרים ולעמוד במטרות שהציב לעצמו.

 

לקבלת 3 פרקים מרב המכר GPS לעסקים – השאר פרטיך