מתחזקים

חברים וחברות יקרים,

היה לנו חודש פשוט מצוין. שבוע הראשון התחיל קצת צולע אך המשיך והתעצם עד הדקות האחרונות שיגמרו מחר בערב.  ניתן לסכם במילה אחת – ההון האנושי עושה את ההבדל בחברות.

מה קרה החודש שהצלחנו במאות אחוזים יותר מחודשים קודמים. האם השוק השתנה?  לא ולא!

 פשוט הצלחנו להדביק את הלקוחות הפוטנציאלים וכמובן גם את הקיימים בהמון התלהבות, תשוקה, אמונה לא מתפשרת, כוח אדם מאד איכותי ועבודת צוות מטורפת.

 כל סוף שבוע הייתי גאה ומרוצה מאד ממה שקורה אצלנו בחברה. תחושת גאווה אמיתית עוטפת אותי כאשר אני חושב על כל החברים ב-GPS  לעסקים. כל העובדים ללא יוצא מן הכלל בעלי משקל סגולי ענקי ובייחד בעבודת צוות אנחנו הטובים ביותר.

 מה זה אומר שהפוטנציאל האמיתי במקסום היכולות האנושיות בארגונים בהם אנו עובדים להזיז את הגבינה ואת התוצאות העסקיות טמונות בהתחברות ליעדים ומטרות וחתירה משותפת של כול העובדים ללא יוצא מן הכלל להשגתם. ללא תרבות ארגונית השואפת להשיג את המטרות המשותפות ואין מעורבות מלאה – נתקל בקושי להשיג אותם.

 מה ניתן ללמוד משיעור זה??

במהלך האימון חשוב מאד לתת המון מקום לשלב את העובדים לחזון ויעדים העסקיים של הארגון. לגרום לכל העובדים להיות שותפים לדרך ויצירת מעורבות מקסימלית.

מהיום אין תירוצים לתוצאות לא מוצלחות. פשוט צריכים לדעת איך להניע את הלקוחות להתנהלות אחרת מול לקוחותיהם הן בצד המקצועי, בשירותי, המכירתי והשיווקי.

 פרשת השבוע "פנחס".

בפרשה פונה משה רבנו לעם ואומר: "ולא תהיה עדת אלוקים כצאן אשר אין לא רועה. לאמור כשאדם מגיע לגדולה והנהגה, אל לו להיות מתנשא ומרוחק מהסובבים אותו וירגיש שהוא מעל כולם ולרוב חוטא הוא בחטא הגאווה ואינו זוכר, שכל מה שיש לו זה מתנה מאלוקים. לכן, על כל אדם, בדרגתו ומעלתו, יזכור את האדם שמתחתיו, יהיה קשוב לסובבים אותו, ידבר עם כולם בנחת וגובה העיניים, יקבל את כולם כשווים ואפילו את האדם הפשוט: כדוגמת הרועה הנוהג בצאנו ואינו מבדיל ביניהם ועל זה יהיה ראוי למעמדו ותבוא עליו הברכה.

שבוע טוב

אודי