קידום אתרים

logo gpsonlie

 

 

 

 

 

היכן ממוקם האתר שלכם בחיפוש בגוגל?

האתר שלכם יפה, מעוצב, איכותי ומקצועי. השקעתם בו זמן, מחשבה ומשאבים על מנת שיהווה כרטיס ביקור הולם של העסק שלכם. או אז אתם מגלים כי ניתן למצוא אותו ברחבי העולם הווירטואלי רק אם מקלידים בגוגל את שם העסק המלא שלכם, לעומת עסקים מתחרים שעולים בחיפוש מילות מפתח.

נשאלת השאלה – מה עם לקוח פוטנציאלי שאינו מכיר אתכם ורוצה לקבל את השירות שאתם מעניקים? מה עם אותו הלקוח שמחפש בדיוק את המוצר שאתם מתמחים בו ואינו מקליד את שם העסק שלכם? כיצד מי שעוד לא שמע עליכם יוכל למצוא ולהגיע לאתר המושקע שלכם?

המטרה היא שבתוצאות החיפוש בגוגל האתר שלכם יופיע בעמוד הראשון ויהיה בין התוצאות הראשונות.

כיום, אפקטיביות האתר נמדדת בקידום שלו ברחבי הגוגל. גוגל הינה הפלטפורמה הגדולה והכמעט בלעדית בעולם. יש הפונים לקידום ממומן בגוגל ויש שמעדיפים קידום אורגני.
הקידום האורגני- הינו תהליך איטי. יש להתאזר בסבלנות עד שרואים תוצאה.  במהלכו נעשים עבודות תשתית מתאימות באתר עצמו, התהליך נעשה ע"י טכנאי SEO מוסמך אשר בונה מילות מפתח מתאימות לחיפושים בגוגל בהתאם לעסק.
הקידום הממומן – הינו קצר טווח, מביא לתוצאות מידיות וספציפיות. נוצר כהליך של עלות מול תועלת.

לפני התחלת פעילות הקידום בגוגל, יש לחשב את הצעדים בתבונה:

הגדירו יעדים:

בראש ובראשונה, יש להבין מה מטרת הקידום שלי? האם המטרה היא להביא כמות גולשים לאתר, או שמא תנועה איכותית בלבד?

תכנון נכון יחסוך זמן ומשאבים מיותרים.

הגדירו משאבים:

לאחר שבחרנו את הקידום הנכון עבורנו, עלינו להבין כמה כסף נשקיע בו. בין אם מדובר בקידום אורגני ובין אם מדובר בקידום ממומן. לפיכך חשוב תמיד להתייעץ עם גורמים מוסמכים בלבד.

מיהו קהל היעד?

גם כאן חשוב להבדיל בין הקידום האורגני לבין הקידום הממומן. האחרון, דורש פילוח מדוייק של קהל היעד. למי מכוון המסר? לנשים? גברים? באיזה חתך גיל? ועוד.
בקידום האורגני, קהל היעד יהיה רחב יותר ויתפרס בין כל הגוונים הקיימים. כאן יש לשים לב למילות המפתח אשר מקודמות באתר האינטרנט.

קידום בגוגל דורש ניתוח מעמיק של בית-העסק, מטרותיו ויעדיו. ניהול נכון יוביל לתוצאות טובות יותר ובסופו של דבר, יגדיל את תנועת הלקוחות לאתר שלך.
אנו בחברת GPS Online מומחים בניתוח פלטפורמות הקידום לאתרים ונשמח לעמוד לרשות כל אחד מכם במתן הפתרונות הרלוונטים עבורו!

לקבלת 3 פרקים מרב המכר GPS לעסקים – השאר פרטיך