לכבוד GPS לעסקים .
אני רוצה להביע את הערכתי מהחיבור למר משה מושקוביץ .
החיבור בשלושה חודשים קידם מאוד את רמת המיקוד שלי בחברה ונתן לי כלים רבים
לבחון ולקבל החלטות בעלות משמעות כלכלית עתידית לחברה .באופן שאוכל לייצר ריווחיות ובטחון
הפרדה בן שני החברות שלי והתמקדות בעיקר .
אני בהחלט ממליץ לכם להגביר ולהשמש במשה כמדריך מול חברות בתחום ההיטק ובכלל
הוא יצג אתכם נאמנה .
בהערכה רבה
יהודה לסרי מנכ"ל רילטק \ מאונטארגט

הנדון: לווי עסקי על ידי חברת GPS .
חברת GPS נתנה שירותי לווי עסקי תקופה ארוכה לטובת טרייטל הנדסה כימית בע"מ , שירות
זה כלל:*עיבוד המידע הפיננסי לפי מגזרי פעילות.
*טיפול בהון האנושי פגישות אישיות וקבוצתיות תוך דגש על הפן האנושי וההשלכות שלו על תפעול –
העובד והמחלקה/קות.
*הדרכות צוות הן ברמה המקצועית והן ברמת התנהלות בין אישית.
*בקרת תהליכים מחלקתיים ואירגוניים. –
*הטמעת תהליכים מגזרים וברמת החברה כולה.
*פגישות שוטפות מול הנהלת החברה להצגת הנתונים.
*בניית אסטרטגיה עסקית פגישות מול הנהלת החברה וחשיבה בעניין. -שירות ליווי זה בוצע על ידי אורלי רוח רפרנטית מ GPS בצורה מאוד מקצועית ומקיפה.
חשוב להדגיש כי אורלי ניהלה את עבודתה בצורה נעימה ואכפתית עובדה אשר תרמה רבותלעובדי החברה לשתף פעולה.אני סמוך ובטוח שתפיקו ערך רב מעבודתה של אורלי
בכבוד רב,
אמיר גרשון חשב טרייטל הנדסה כימית בע"מ

אנחנו נגריית שטר מאיר רוצים להודות לכם על ליווי והדרכה אשר החזירו לנו את האפשרות להמשיך ולשרת את קהל לקוחותינו, אשר זה הדבר אשר אנחנו עושים משנת 1954 אבל בשנת 2010 אבינו אשר ניהל את הנגרייה במשך 38 שנה חלה ואז הכל השתבש, כמעט הלכנו לאיבוד עד ששמענו מחברים על גוף שנקרא GPS  לעסקים, פנינו אליכם ושלחתם אלינו מנהלת עסקית מהרגע הראשון היה ביננו שילוב נפלא וכעבור שנה חזרנו למסלול הנכון אמנם ללא אבינו, אבל אני לירון דור שלישי עם ליווי נכון אשר קיבלתי מאנשי מקצוע שגם אכפת להם בכל שעות היממה עמדו לרשותנו ועזרו ….וביחד הצלחנו. הקשר לא נותק הם מצלצלים ושואלים האם ניתן לעזור לנו …..איתנו ועל כן תודה תבורכו חברה נהדרת אשר בורכה בעובדים נהדרים, מדריכים לחיים.

התחלנו לעבוד עם קובי מלווה העסקי. העסק בעל ותק ארוך והינו עסק מצליח, הצורך שנוצר היה לשדרג מכירות ולמקד אותנו על כיוון ההתפתחות העסקית.
קובי נכנס בזמן הנכון למקום הנכון ,ברגישות ובתבונה הצליח להבין את הבדלי הגישות שבין שניי השותפים ולגשר עליהן ורתם אותנו לדרך אחת בה אני מאמינים ולה שנינו מסכימים.
קובי עזר לנו בגיבוש החלטה שלא הייתה בתוכנית ,להתמקד בבניית המותג ,מיתוג מחדש, שדרוג המוצר וערכיו והחשוב מכל חיפוש סניף נוסף שיהיה בבעלות. ע"י כך בעצם שלים לזמן מה את עניין הזיכיון והרשתיות בצד לטובת חיזוק המותג דבר שיאפשר את התעצמותו בהמשך.
קובי הפגין בקיאות רבה בכל הנושא הפיננסי והתפעולי ונתן התייחסות מקצועית מאוד וראויה לציון בתחום זה כמו בתחום התפעול ,פחת וניהול עובדים.קובי בנה והכשיר מערכת הדרכות קבועה ונוהל הכשרת מלצרים חדשים, דבר שאפשר אחידות בהכשרה, מקצועיות וירידה לפרטים. כמו כן שיפר ,שידרג ועדכן את ספר הרשת שנכתב באופן חובבני לפני כן ועכשיו עומד בקו אחד בסטנדרט הכי גבוהה.
לאור כל זאת, אנו ממליצים בחום על קובי לופו  כיועץ ומלווה עסקי.

עומרי בן-אבי

בעלים

ברצוננו לשבח ולהודות על עבודתו ויחסו של אדי אביב.
אדם משכמו ומעלה אין מילים אחרות לתאר אותו, מעבר לכך שהוא מקצועי ביותר, הוא אדם מדהים ומביע את הכנות האישית שלו לפני שהוא נותן את הכלים המקצועיים.
הוא אינו בוחל באמצעים על מנת להפגין את יכולתו ויכולתנו המקצועית גם אם זה לא נראה לאחרים הוא פשוט שם אותנו כלקוח במקום הראשון.
כיף להרגיש לקוח מועדף ואנחנו בטוחים שהוא כך עם כל אחד ואחד. זה לא מובן מאליו היום!!
הוא מאתגר את עצמו במרץ כאילו היינו הלקוח הראשון שלו למרות שזה לא כך- ניכר שהוא בעל ניסיון עשיר ובעל ידע נרחב בכל התחומים.

אודליה ועודד פולד

אילנית החלה ללוות אותי בסוף שנת 2015.

הגעתי לפגישה אתה, פגישה ראשונית שהייתה מלווה בהרבה סקפטיות מצדי, לאחר ניסיונות כושלים עם מלווים שונים לאורך השנים בהם יש לי את החברה, שהסתיימו בהוצאות רבות, וללא תרומה משמעותית לחברה..הייתה לי פגישה מיוחדת במינה עם אילנית שבה הרגשתי בעיקר שיש כאן אוזן קשבת, הבנה מקצועית ועניינית ובעיקר אישיות יוצאת דופן ביכולת הכלה והבנה לקשיים אותם חווה כבעלת עסק עם בעיות ואינסוף התלבטויות איך לפנות, שלעיתים מרוב ״עצים – לא רואים את היער ..״התמיכה מצידה הייתה אבסולוטית ולא התבטאה רק בייעוץ, אלא בליווי הלכה למעשה בכל פגישה, ומשא ומתן אליהם בקשתי שתגיע באופן אישי.די מהר החלו השינויים לקרות, וכמובן גם התוצאות..אילנית, ביכולותיה המופלאות ניתחה את החברה בכמה אספקטים חשובים שהיוו עקב אכילס לחברה, כמו פיננסים, בנק, שיווק, הוצאת מסמכים רשמיים, הסכמים וכו וכו שיתכן שלא עולים כרגע על הכתב, והם שם באלף ואחת דברים בהם השכילה לגעת, לטפל ולשפר אותי לתוכם.חשוב לי לציין שהחברה הכפילה את מחזור מכירותיה בשנת 2016, ולראשונה מזה שנים – הפכה לחברה שסיימה את המאזן השנתי שלה ברווח!!אלו תוצאות מדהימות בכל קנה מידה, ועל כך ללא ספק אודה לה כל חיי.יותר מלהמליץ על אילנית כמלווה מסורה, היודעת לראות מעבר, להבין ולמצוא את הפתרונות, מקבלת ממנה השראה אינסופית ברגעים הקשים, כמו גם בטובים, כאשר הלך הרוח שמצליחה אילנית ברגישות אין קץ, להעביר לפרקטיות, נותן לי את הרצון והכוח להמשיך ולהתמודד.מלאת הערכה לאישה יקרה זו, מהרגע בה נכנסה לחיי, ולחיי החברה שלי.כולי תקווה שיתאפשר לי להמשיך ברומן מדהים זה עימה לאורך הדרך, ורוצה רק לאמר לסיום שמבחינתי, אילנית היא מלווה בכל רמ"ח אבריה – של פעם בחיים!

אוהבת אותה בכל מאוד

ותודה גם לצוות GPS המופלאים, תמיד נעימים, העוזרים ותומכים ללא לאות, ובכל רגע שצריך!

אליה רש

תפריט