שרותי ניהול מכירות

ניהול מכירות אפקטיבי מייצר יותר רווח בסוף היום! המכירות הוא מנוע צמיחה של העסק.

בעזרת המנהלים העסקיים שלנו אנו יכולים לעזור לך בתחום המכירות, תוך כדי זיקוק הידע שנמצא אצלך ויכולת הטמעה ויישום הכלים והשיטות על ידי אנשי המכירות שלך. הניסיון שלנו כולל ליווי של מאות עסקים להצלחה ורווחיות תוך הבנת החשיבות שיש להדרכת מחלקת המכירות, הגדרות יעדים והטמעת מדדים .

תחומי ההתמחות שלנו הם :

  • בניית תהליכים ושיטות עבודה מדידות לשיפור תוצאות. 
  • הטמעה עקבית בקרב אנשי המכירות הן ברמה הפרטנית, הן ברמה הקבוצתית והן ברמת התקשורת הכוללת בארגון. 
  • הקמת מחלקת מכירות.
  • גיוס אנשי ומנהלי מכירות.

אימון מכירות הינו פרמטר עסקי חשוב שמטרתו לסייע לאנשי המכירות לנהל תהליכי מכירה ביעילות ובהצלחה בעזרת כלים ומיומנויות רבות אשר נדרש לרוכשם. מעטים הם יחידי הסגולה אשר נולדים עם יכולת זאת, ויודעים למכור בקלות וללא קשיים. בעזרת ידע והדרכת מכירות נכונה הכוללת ניהול נכון של תהליכי מכירה, כלי מכירה, תהליכי סגירת עסקאות ועוד, ניתן להעלות את אחוזי המכירות, כך שאחוזי הרווחיות יגדלו בצורה משמעותית.

במסגרת תהליך אימון המכירות של GPS לעסקים , אנו לא מגיעים עם מילות קסם והדרכה חד פעמית. מניסיון, זה פשוט לא עובד. המטרה היא להטמיע תהליכים מקצועיים שמבוססים על ידע וניסיון רב שנים מהשטח. לאחר אימון של למעלה מאלף לקוחות, אנו ממוקדים ומדוייקים יותר בצרכיו של העסק הספציפי. מטרות עיקריות של תהליך זה הינם הגדלת המכירות, הגדלת הקנייה הממוצעת של הלקוח, שיפור ביחס המרה בין מתעניינים לקונים בפועל, ייעול תהליכי המכירות והבאתם למקסימום האפשרי.

GPS לעסקים בעלת ניסיון עשיר בתחום המכירות, ולכן אנחנו יודעים שבעזרת הדרכת מכירות אשר מותאמת לעסק שלך,תעלה את אחוזי המכירות, תעלה את אחוז שביעות רצון הלקוחות בזכות תיאום ציפיות נכון, ובנוסף את שביעות רצון העובדים כתוצאה מעמידה ביעדים שהוא פרמטר קריטי וחשוב. עובד שבע רצון ושמח בעבודתו אשר יודע לתכנן ולעשות את עבודתו בצורה מסודרת בעזרת כללי אצבע, עובד עבורך ועבור העסק בצורה טובה יותר ואוטומטית מוכר טוב והרבה יותר. העבודה נעשית תוך כדי התחשבות בקהל היעד, באנשי המכירות אשר עובדים תחתיך, עמידה ביעדים ומטרות בעלות משמעות.

בראש ובראשונה בדרך להשגת שיפור המכירות והגדלת היקפן, אנו מבצעים אבחון קצר בעל אופי כמותי ואיכותי בעסק. לאחר מכן, בונים תכנית ממוקדת שמתחילה בפרויקט להגדלת המכירות וברגע שאנו מבצעים זאת ומודדים את התוצאות, אנו בונים אסטרטגיה למכירות ותוכנית עבודה לטובת המשך הצלחת התהליכים הכמותיים והאיכותיים. אנו מלווים את העסק יד ביד לאורך כל הדרך, וההטמעה בנויה באופן הוליסטי המתחשב בכלל הגורמים וההיבטים בעסק, בעובדים ובניהול הכלכלי הפיננסי. אנו מקנים כלים ושיטות עבודה שיאפשרו לך, בעל העסק, לנהל את המכירות מעתה והלאה בצורה טובה יותר מדויקת ונכונה.

תפריט