הגדלת הרווחים בעזרת שיווק ופרסום נכונים

  1. ראשי
  2. הגדלת הרווחים בעזרת שיווק ופרסום נכונים

בעידן של תחרות קשה וחריפה שבו בעלי עסקים וארגונים מתחרים בכמה זירות על לב הלקוח, רבים מבעלי העסקים הבינו שהערוצים הישנים של שיווק ופרסום העסק צריכים לעבור שיפור ושדרוג לטובת השגת לקוחות איכותיים וחדשים לעסק. 

GPS לעסקים בונה אצלכם בעסק תוכנית שיווק ופרסום מהקל אל הכבד, כך שתביא באופן מיידי לקוחות חדשים ופוטנציאליים לעסק.

המטרות שלנו הם תדירות ביקור גדולה יותר של לקוחות אצלך בעסק שמסתיימות בעסקה, הגדלת כמות הלקוחות המתעניינים וגם קונים, מיקוד והגדלת הלקוחות האסטרטגיים (הכי רווחיים ונכונים לעסק), נקודה חשובה זאת אינה מיושמת ומודגשת במלואה בקרב בעלי העסקים, מדובר בטעות פיננסית משולבת בשיווק, היא משולבת בשיווק כיוון שצריך לשאול את עצמנו מהיכן הגיעו הלקוחות הלא רווחיים? האם אנו מפרסמים במקומות הלא נכונים? לאיזה אוכלוסייה אנו רוצים לפנות?

GPS לעסקים מנטרת את הלקוחות הרווחים יותר וכך בונה תמהיל שיווק ופרסום להשגתם, כמו כן ניטור הדוק של לקוחות "צפים" אשר אינם מגדילים את רווחיותו של העסק.

ישנם לקוחות אשר אינם רווחים כלל לעסק ולעיתים להפך, את לקוחות אלה רצוי להחליף בלקוחות כלכליים ואסטרטגיים יותר לעסק. לקוח איכותי ואסטרטגי לעסק הוא בעל השפעה בזירה בה הוא פועל ובעל יכולת להמליץ על העסק שלנו בקרב חבריו, בנוסף, לקוחות אלה בעלי מוטיבציה גבוהה להצלחה ויכולים להוביל לשיתופי עבודה בזירה העסקי.

כל עסק עבורנו הוא נכס בעל חשיבות! וחשוב לנו לעזור לך להצליח בנושא השיווק והפרסום על ידי: ניהול מערך השיווק, הקמת מחלקת שיווק, פיתוח ערוצי שיווק, בניית מועדון לקוחות, יכולת המדידה העצמית שלך, ושיווק ופרסום יעיל לטובת הקמת מערך לקוחות, הגדלת שביעות רצון הלקוחות, יצירת מערכת יחסים חיובית ובניית ערך בין הלקוחות לבין העסק. לעיתים שינוי גדול מתחיל בצעד קטן, בהצלחה!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך…

תפריט