מוצרי פרסום

 1. ראשי
 2. מוצרי פרסום

מוצרי פרסום טובים לעסק שלך!


ההשקעה הטובה והמשתלמת ביותר בעידן התחרות היא הלקוח. ככל שתשקיעו מחשבה ויצירתיות באיך לגרום ללקוח שלכם לבחור בכם – כך תוכלו לגבור על עסקים מתחרים.

אחת הדרכים להשקיע במיתוג העסק והעברת מסר שאתם קיימים היא בעזרת מוצרי הפרסום. הכוונה היא במתנות שאתם מעניקים ללקוחות, לספקים, ואף לעובדים.


מוצרי פרסום לבאי תערוכות וכנסים:


כאשר מדברים על מוצרי פרסום שמחלקים באירועים הרי שחשוב לשים דגש על קהל היעד, מתנה שבאמצעותה ניתן לשמח את כל המשפחה, את בן/בת הזוג, את החברים וכן הלאה וכך עוד אנשים נחשפים לעסק.

מדי שנה נערכים מאות ואלפי אירועים עסקיים, תערוכות, וכו' בהם משתתפים מאות עסקים שמציגים לראווה את השירות או המוצר שלהם. אין זאת משימה פשוטה להתבלט בתוך כל מאות ואלפי העסקים, והמשימה היא למצוא את מוצרי הפרסום החזקים, המושכים והמגניבים ביותר על מנת להשאיר חותם אצל אותם מבקרים שעוברים במקום, מוצרי פרסום שיבדילו אתכם מהיתר.   
מוצרי פרסום יכולים להיות כרטיסי ביקור, סוכריות, עטים, מחזיקי מפתחות והכל ממותג, אולם כל אלה נפוצים ונדושים וראינו כבר עשרות כאלה, אז איך עוד ניתן לרגש?
תזכרו מתי הייתם באירוע עסקי כלשהי, ומוצר פרסומי שניתן לכם נחקק בזכרונכם? האם היה משהו כזה? 

איך בוחרים מוצר פרסומי טוב?

 • זכרו כי מוצרי הפרסום נועדו כדי למתג את העסק, לפיכך, חשוב מאוד שמיתוג העסק
    שלכם יהיה בולט וברור.
 • מומלץ להשקיע מחשבה ברעיון מקורי שיתאים גם לילדים ו/או לכל המשפחה של קהל
      היעד שלכם – אז חשבו על משהו שיתאים למגוון גילאים. וכן, קחו בחשבון שמוצר
      פרסום שמעלה חיוך על פניהם של אנשים, או כזה שירגש אותם – הוא גם זה שיחקק
      אצלם בזכרון. 
 • נסו למצוא משהו שתואם את רוח העסק ויתאים למיתוג שלכם.

למי מעניקים מוצר פרסומי?


עסקים המעניקים מוצרי פרסום ומתנות ממותגות לעובדים, ללקוחות, לספקים וכן הלאה, מבינים את החשיבות הכוח השיווקי המגולמים גם במתנה הקטנה. לא מדובר על הוצאה גבוהה בהכרח, והיא עשויה לעורר אמון ונאמנות מצד מי שמקבל את המתנה.
למשל: שי לעובדים מצטיינים (מגביר את תחושת הערך והנאמנות) שי לעובדים בחגים, שי לספקים (שמירה על יחסים טובים וקשר למותג) שי למשקיעים וכמובן שי ללקוחות.

כפי שכתבנו, אין זו משימה פשוטה לבחור את המוצר הפרסומי שילווה אתכם ויסופק ללקוחות שנחשפים ללא מעט מוצרי פרסום. מומלץ להיעזר ביועץ מקצועי ומנוסה, יועץ עסקי מבית GPS לעסקים מיומן ומנוסה, שרואה את התמונה בכללותה, יכול לעזור לכם לחבר בין פעילות העסק שלכם לבין שי פרסומי מקורי שיעלה חיוך על פני הלקוח, ישמח את העובדים וכיוב'.
יועץ עסקי, מקושר למשרדי פרסום ומיתוג ויכול להציע לכם עשרות רעיונות מעולים למוצרי פרסום ממותגים לעסק.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך…

תפריט