המדריך להשגת לידים

לכל מי שעובד בתחום השיווק, אם מדובר בחנות אינטרנטית או חנות פיזית אשר ממוקמת בעיר או באזור תעשייה, יש מטרה אחת עליונה והיא השגת לידים איכותיים. לידים איכותיים הינם הלידים המתאפיינים בסבירות גבוהה שיהפכו בהמשך ללקוחות אשר ירכשו מוצר או שירות שמציעים להם, ויצטרפו לקהל הלקוחות הנאמן והמרוצה שלנו. 

מספר עצות שימושיות שיוכלו לעזור לכם בהשגת לידים איכותיים לעסק

פרסום ממוקד: חבל לנו לבזבז זמן ומשאבים על פרסום כללי ולא מדויק, אנו מפרסמים בצורה מדויקת על מנת להשיג את הלידים האיכותיים ביותר, וככל שהפרסום שלנו יהיה ממוקד ויתמקד בקהל מטרה רלוונטי, כך גדל הסיכוי שהלקוח שהשאיר לנו פרטים גם יבצע רכישה בהמשך. לקוחות אוהבים פרסום שמדבר אליהם, פרסום איכותי וממוקד במיוחד עבורם. 

ככל שהמידע שתשתמשו בו יהיה מדויק יותר כך יגברו הסיכויים שלכם לסגור יותר עסקאות פר ליד, כיוון שבראש ובראשונה זה מה שהלקוח מחפש ואתם שם כדי לתת לו זאת ולתת מענה על הצורך שלו, ובשנית אתם יודעים מי הקהל ונערכים בהתאם עם תסריט שיחה מותאם על מנת לדבר עם הלקוח בצורה הנכונה ביותר.

GPS לעסקים מאמינה בניתוח בצורה נכונה, יעילה, אפקטיבית ושיטתית של קהל היעד, והתאמת המוצר או השירות ללקוח, ניתוח שמגביר את סיכויי המכירה וכפועל יוצא מגדיל את מאגר הלקוחות שלנו.

שימוש במערכת צ'אט: שימוש במערכות צ'אט אנושיות שידעו להחזיר תשובות מדויקות וממוקדות על שאלות שמטרידות את הלקוחות הפוטנציאליים, שאלות שלא מצריכות מענה של נציג אנושי ויכולות לחסוך לנו וללקוח זמן, כמו כן רצוי שבסופו של הצ'אט הגולשים יגיעו לאתר במידה ויש. 

חשוב מאוד להיעזר בכלי המעקב של פייסבוק וגוגל, מעקב מוקפד אחר לידים באמצעות כלי כמו גוגל אנליטיקס, לדעת היכן כדאי להשקיע, כמה להשקיע ומתי להשקיע .

דגש על איכות ולא על כמות תניב סיכויים גבוהים יותר ליצירת לידים איכותיים שאכן יובילו לרכישת המוצר או השירות שלכם.

טפסי "צור-קשר": בכל עמוד בו מפורטים השירותים או המוצרים שאנו מבקשים להציע לגולשים אנו מציבים טופס של צור קשר מפורט ברמת המאקרו, כמו שם, גיל איזה שירות או מוצר מעניין אותו ועוד, כך אנו נדע בדיוק מה הוא רוצה, וגם בעזרת הזמינות של דף "צור-קשר" יהיה לו קל ליצור איתנו קשר ולהשאיר את פרטיו לפני שהוא מדפדף לאתר הבא.

ב-GPS לעסקים היועצים העסקיים והמנוסים שלנו ישמחו לבנות לך מערך השגת לידים איכותיים לעסק בעזרת הידע המקצועי שאספנו לאורך השנים, לידים שיאפשרו לך להגדיל את כמות המכירות האיכותיות בעסק והגדלת האפקטיביות של איכות המכירה.

כל עסק עבורנו הוא נכס בעל חשיבות! לכן חשוב לנו שבעזרתנו ובעזרת השיטה שלנו העסק שלך יצליח ביצירת מערכת יחסים נכונה ואמינה עם הלקוחות, שימור הלקוחות הקיימים והשגת לקוחות חדשים בעזרת לידים איכותיים והטיפול בהם. זה תחום אחריותנו כך שבסוף התהליך אתה תדע הכל על השגת לידים, טיפול בלידים ושיפור יכולת המכירה בעסק, בהצלחה!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך…

תפריט