שרותי פיתוח עסקי

בין מטרותיו של הפיתוח העסקי – יצירת ערך לטווח ארוך, התוצאה המיוחלת של פיתוח עסקי הינה עלייה בערך, בהכנסות, וברווחיות מפעילויות ותהליכים חדשים, היכולת להתפתח הינה נחלת כלל העסקים, אך  רוב החברות אינן מצליחות לשבור את תקרת הזכוכית  GPS לעסקים בעזרת ניסיונה הרב והמנהלים העסקיים שלה יודעת לאתר הזדמנויות, לבנות מודל פיתוח עסקי  ולנהל תהליך פיתוח העסקי במיוחד עבור העסק שלך.

תחומי התמחות שלנו:

  • פיתוח עסקי
  • בניית מודל עסקי
  • גיוס משקיעים
  • גיוס שותפים
  • גיוס זכיינים
  • יצוא

בתחילתו של תהליך פיתוח עסקי צריכה להיות בחינה מדוקדקת של המשאבים העומדים לרשותנו, משאבים קיימים של העסק ומשאבים אשר נוכל להשיג כמו הלוואות, התחייבויות, גיוס משקיעים.  משאבים מטבעם נגמרים ואוזלים במשך הזמן, לכן בפיתוח העסקי תהיה חשיבה יצירתית על שכפול משאבים והשגתם בצורה שוטפת ויעילה לטובת המשך קיום העסק וההתרחבות העסקית.

כבעל העסק תצטרך לשאול את עצמך מספר שאלות חשובות, מהן מטרות הפיתוח העסקי? מיהו המשאב האנושי שיהיה חוד החנית בפיתוח? האם האנשים המרכיבים את העסק מבינים את מטרת הפיתוח העסקי? מיהו המנהל העסקי אשר מוביל את ההליך, ובמיקרו- האם אנו מכוונים לשוק חדש? אם כן האם זהו קהל חדש? במידה וכן הניתוח יצטרך להיות שונה. כמו כן, האם אנו מגדילים את סל המוצרים והשירותים שלנו? האם הפיתוח העסקי יכול לכלול התמזגות הרחבה לחו"ל?(לינק פיתוח עסקי חו"ל), ועוד. על פי תשובותיך והשותפים במידה וישנם, תוכל להיות ממוקד מטרה יותר באופיו של הפיתוח העסקי מטרותיו והתהליך להשגת מטרות אלה.

חשוב לבדוק בין היתר מהן החלופות העומדות לרשותנו, לעיתים נפסול חלק מהחלופות המאוד טובות אך פחות יעילות ואפקטיביות ונחליט על החלופה הנכונה ביותר תוך התחשבות בהון האנושי, המשאבים, ההיתכנות. אנו ממליצים לערוך בדיקת כדאיות מקיפה בנושא זה טרם יציאה למהלך של פיתוח עסקי. עסקים רבים רצים וניגשים לעשות פיתוח עסקי אך בסופו של יום לא בדקו מהי הכדאיות והמחיר של עשיית מהלך כזה, לעיתים מהלך כזה התברר כלא נכון ולא כדאי, אך בשלב זה, קשה וגם יקר לחזור אחורה ולתקן. 

ליווי מקצועי בתהליך הפיתוח העסקי

בתור בעל עסק האחריות היא שלך להיעזר בבעלי מקצוע אשר עבדו עם מאות עסקים והגיעו מהשטח, יעזרו לבנות מפת הדרכים שתהיה מאוד מפורטת בכל ערוץ בעסק, בערוץ האסטרטגי, בערוץ הפיננסי, בערוץ הארגוני, השיווקי ועוד, תוך הסתכלות מאוד מעשית ברזולוציה מאוד גבוהה. פיתוח עסקי הינו מהלך משמעותי ואין דרך חזרה לתחילת התהליך ובמידה ואינו נעשה בצורה או באפיק הנכון והמתאים לעסק שלך יכול  לגרום לנזקים בעסק קיים.

היועצים העסקיים שלנו ב-GPS לעסקים יכולים לעזור לך בפיתוח העסקי ולהבין מהו מסלול הנסיעה הטוב ביותר עבורך ועבור העסק שלך, היועצים העסקיים שלנו ניגשים אליך לעסק עם המון ידע וניסיון בליווי עשרות גופים ועסקים בארץ ובעולם, ועם הצלחות מרובות ומוכחות של פיתוח עסקי, לעיתים פיתוחים עסקיים באותו העסק פרויקט אחרי פרויקט.

ב-GPS לעסקים כל עסק בשבילנו הוא בעל חשיבות! וכמו כן, כל עסק מורכב מאנשים, אנשים אשר מרכיבים את העסק שלך הם הכוח שלך בפיתוח העסקי ולכן חשוב לרתום את כולם לטובת הנושא, הניסיון שלנו כחברה אשר מלווה מאות עסקים מרוצים שמצליחה לרתום את העובדים לעשייה  בתהליך המותאם לעסק שלך בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך…

תפריט