הרחבת העסק ופיתוח רשת

עסקים רבים רוצים להתרחב ולהיות רשת מצליחה בפריסה ארצית, אך בשביל להגשים את החלום הזה ישנם בעלי עסקים שמקדימים את המאוחר, וביציאה להתרחבות ארצית מוצאים שתקעו לעצמם מקל בגלגלים והם נכנסו לקושי כלכלי שלא צפו בהחלטתם לצאת להתרחבות. יכולות להיות לכך סיבות רבות ומגוונות, ביניהם- כיוון שלא עשו סקרי שוק איכותיים על האזורים הגיאוגרפיים החדשים אליהם הם רוצים להיכנס, על מי הם הזכיינים שרוצים להשתמש ב"מוניטין" שאתה בעל העסק צברת במשך שנים רבות, על גיבוש אסטרטגיה נכונה להתרחבות הרשת, על השיווק הנכון שמקבל פנים אחרות שאתה מייצג עסק אחד ויחיד מול ייצוג של רשת בעלת מספר סניפים, לא גיבשו חזון גורף לכל הרשת או אפילו בתודעת השירות וההבנה שעכשיו הם מייצגים רשת ואופי העבודה השתנה. כל זה עלול להוביל לקריסה כלכלית ומנטלית של הרוח מאחורי העסק והרוח היא כמובן בעלי העסק.

לכן חשוב לפני מהלך חשוב ומכריע שכזה להתייעץ עם מומחים בתחום, כמו חברת GPS לעסקים, בשנים הרבות שהיא קיימת זכתה ללוות עסקים רבים אשר התרחבו לרשתות מצליחות בארץ ואת הידע המקצועי הרב שהיא צברה הן בידע המקצועי והן בניסיון מהשטח להביא לידי ביטוי גם בעסק שלך. כמו כן GPS לעסקים מאמינה שהעסק לא חייב להיות תלוי בך בעל העסק אלא העסק צריך לדעת לעבוד ללא תלות מוגזמת בבעלים. 

החזון הוא שתילת זרעים וקצירת הפירות גם על ידי אנשים אחרים, הן בהווה והן בעתיד הרחוק יותר. החלום של רובנו הוא השארת חותם משמעותי בעולם הזה. לקחת את הכלים והשיטות שעובדות כבר עכשיו אצלי, ליצור נהלי עבודה מסודרים ולהעביר את ההצלחה גם לסניפים אחרים. 

השאיפה של הרבה עסקים היא שהעסק יהיה פחות תלוי בהם ולכן בפיתוח רשתות אנו לוקחים את הקופסא השחורה של "איך" אני מנהל מרכז רווח, "איך" אני ניגש ללקוחות שלי, "איך" אני יודע להביא ערך מוסף, דברים שלעיתים רק בעל העסק יודע לעשות, ומזקקים הכל לידי ידע קונקרטי אשר באמצעותו משכפלים ומרחיבים את הידע הקיים לטובת פעילות עסקית במקומות אחרים. 

במסגרת הקמת המודל העסקי GPS לעסקים תבנה עבורך מודל נכון להתרחבות, אבחון, בניית תוכנית ויישומה בפועל.

היועצים שלנו ב-GPS לעסקים יודעים לעזור לך בהתרחבות העסק, בבדיקת הכדאיות וההיתכנות של ההתרחבות וביצועה בפועל, כמו כן, בכתיבת תוכנית עסקית ואסטרטגית בנושא פיתוח רשתות על פי ה- KPI MAP, מפת יעדים איכותיים וכמותיים על פי מדד GPS לעסקים.

ב-GPS לעסקים כל עסק בשבילנו הוא עסק בעל חשיבות! לכן חשוב לנו שהיכולת והידע אותם אנו מקנים לך בנושא פיתוח הרשת יהיה הטוב והמקצועי ביותר! נדע להביא איתנו את הניסיון שלנו כחברה אשר מלווה מאות עסקים ורשתות מרוצים ויודעת להתאים עצמה לעסק שלך בצורה הטובה ביותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך…

תפריט