יישום והטמעה, אל תוותרו על השלב הזה!

הקושי הגדול בעסק ובחיים הוא שינוי הרגלים, כמו הרגלי ניהול לא טובים או הרגלי שיטות עבודה לא מועילות, האתגר הגדול הוא לשנות את כמות ההרגלים הלא נכונים שאנחנו רגילים אליהם באופן יום יומי. חלק גדול מהפתרון לשינוי ההרגלים הלא טובים והמזיקים היא בראש ובראשונה להיות מודעים אליהם, איך אנחנו עושים אותם, מתי אנו משתמשים בהם, איך ובאיזה אופן זה בא לידי ביטוי במעשים ובתוצאות.

המטרה של GPS לעסקים הוא להפוך לסוכני שינוי, לפתח מודעות להרגלים והתנהלות אשר לא מקדמת את העסק שלכם, לעזור ביישום הרגלים ושיטות עבודה טובות אשר יתרמו לצמיחה והשגת מטרות העסק.
GPS לעסקים מובילה ומנהיגה את העסק בעזרת ניסיון ויכולות מוכחות בביצוע הטמעה של הכלים, שיטות עבודה ונהלים אירגוניים נכונים ומתאימים ביותר לעסק ומסייעת ליישומם המלא.

GPS לעסקים מאמינה ששינוי מתחיל מהצלחות קטנות המקנות ביטחון ומוטיבציה אצל בעל העסק לערוך שינויים משמעותיים יותר, להתחבר לחזון ולחלומות גדולים יותר שנגוזו במהלך הדרך.

לרוב, בעולם הייעוץ והאימון הגורמים הרלוונטיים אינם מפשילים שרוולים לקראת העבודה החשובה באמת, והיא היישום וההטמעה. GPS לעסקים רואה בהטמעת התהליך שלב חשוב בהצלחת התהליך, לכן GPS תטמיע איתך את התהליכים לטובת פתרונות והתרחבות רצויה, כגון: בניית נהלים וכלי עזר ניהוליים, שיווק והקמת מועדון לקוחות, הקמת ערוצי שיווק דיגיטליים ומוקדים טלפונים, כוח אדם ארגוני, גיוס עובדים, הכשרות-הדרכות, פיננסים וייעוץ הלוואות, תזרים מזומנים, תקציב, תמחור, משא ומתן מול הבנקים, ועוד.

היישום וההטמעה בעסק חייבים להיות בהחלטה חד משמעית, בדיוק כמו להפסיק לעשן! אין תירוצים ואין דחיות, אז למה להישאר עם ההרגלים שלנו? 

אבל….

ניסיתי בעבר לשנות ולשפר. 

אבל….

הבעיה היא השוק, אצלי הכל לפי הספר!

אבל…. 

אין לנו זמן לפתח ולתכנן…אנחנו עם המון מטלות וכיבוי שריפות.

אבל…

שטויות…יש תקופות יותר טובות ופחות טובות.

אבל…

היו אצלי אלף כמוכם.

אבל… 

אחרי החגים!

גמרנו עם האבל …. אין עוד תירוצים!

כי-השוק רץ קדימה ואי אפשר להישאר באותו מקום.

כי-הבנתי שאין ביכולתי לעשות הכל לבדי.

כי-ברגע שאבין את החוזקות והחולשות שלי- אצליח.

כי-תכנון קדימה ופיתוח עסקי יאפשרו לי לקפוץ מדרגה. 

כי-אפשר לשפר את התפוקות והתוצאות של כוח האדם בעסק.

כי-בטוח שניתן למצוא מקום להתייעל ולשפר את הרווחיות.

כי-עכשיו המאני טיים שלנו לפרוץ קדימה. 

זה או לגדול או לחדול!

בסוגי הייעוץ השונים הייעוץ הראשוני הינו החלק הקל לבעל העסק, בעל העסק פסיבי, הוא מקשיב ועוזר באיסוף הנתונים על העסק, הליקויים והרצונות שלו. השלב הקשה הינו היישום וההטמעה, פה בעל העסק חייב להיות אקטיביסט, ושם GPS לעסקים מראה ומוכיחה את כישוריה וחותרת להצלחה יחד עם בעל העסק לטובת הצלחה משותפת!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך…

תפריט