תהיו חלק מ-90% ההצלחה שלנו

בעולם המשתנה במהירות ואינו ממתין למתלבטים, GPS לעסקים יודעת שכדי להצליח בכל עסק קטן כגדול, בעל העסק חייב להיות מנהיג מוביל עם השראה. בעל חזון עסקי הצועד מהעבר אל ההווה ופניו אל העתיד, תוך ניתוח מגמות השוק, העסק עצמו ולאן הוא צועד בעידן טכנולוגי מתקדם שכל יום משנה פניו.

GPS לא מאמינה בתהליך שבו משאירים לבעל העסק ניירות והמלצות יפות לביצוע בעסק אלא מאמינה שהיועצים אחראים גם לשינוי ההרגלים ולהטמעת ההמלצות תוך הגברת מודעות, היכולת להנחיל שיטות עבודה מתקדמות, בייעול ההוצאות של העסק והגדלת ההכנסות השוטפות.

שיטת GPS לעסקים מתבססת על מדדי KPI, מדדים כמותיים ואיכותיים המהווים בקרה מהיום הראשון לליווי, אנו מתמקדים מן הקל אל הכבד, תוך מתן דגש על התהליכים, המשימות והכלים שיובילו לשיפור תוצאות. בתום כל חודש, יוצגו בפני בעל העסק ההתקדמות וההישגים על פי מה שהוגדר בתחילת הליווי.

המטרה לראות את התקדמות העסק, איפה ניתן לשפר ולשדרג, החזון היא להנחיל שיטה ניהולית כוללת שתאפשר לך בשנים ובעשרות השנים הבאות לנהל עסק אשר משפר את הרווח, יודע להרים את הראש ותמיד בדרך התפתחות וצמיחה.

אנו תמיד משווים את העסק לחיים עצמם, ברגע שהעסק לא מתקדם קדימה אלא עומד במקום גם אם העסק מרוויח ונח על זרי הדפנה, זוהי אשליה- כיוון שאנו צריכים לצאת מנקודת ההנחה שהמתחרים סביב תמיד רוצים ומעוניינים לגדול גם אם זה יהיה על חשבון העסק שלך, עסק תמיד צריך להתפתח ולהתקדם, תחום אחר תחום אך תמיד בתנועה קדימה. חוסר תנועה קדימה שווה לתנועה אחורה בעולם העסקי.

אנו מתגאים במעל ל- 90% הצלחה עם לקוחותינו, ובין הסיבות לכך היא ההבנה שבעלים של עסק הוא קודם כל אדם, וחשוב לתת לבעל העסק את היכולת להשקיע בעסק בצורה חכמה ולהשאיר זמן גם לעצמו, לחיי המשפחה, לתחביבים ופנאי אשר מועילים ועוזרים לאחר מכן גם בהתנהלות הבעלים בעסק בצורה רגועה, מושכלת ונכונה. כך שאנו ננסה לתמרץ גם אותך למצוא זמן לעצמך מעבר לכתובת העסק וזאת אחת הסיבות שאנו מצליחים במשך תקופה ארוכה לשמור על מעל 90 אחוזי הצלחה עם לקוחותינו.

כאשר ניסיון רב, מלווים מעולים, שיטה מקצועית, יכולת מוכחת להניע אנשים, מחויבות ואחריות מלאה נפגשים, הסיכוי להצלחה גדול מאוד. כמובן שאנו בוחרים את הלקוחות שרוצים להיות מחויבים לשינוי ומאמינים שזה אפשרי. כאשר יש שניים לטנגו… בעלי עסק המאמינים בעתיד טוב יותר, חולמים ובעלי חזון אישי ומקצועי ומנהל עסקי המגובה עם חברה עם תשתיות ויכולות מוכחות, הסיכויים להצלחה גבוהים ביותר.

GPS לעסקים מוכיחה מדי יום לעסקים רבים שהכל אפשרי וניתן להצליח בעזרת ליווי מקצועי, הטמעת שיטות עבודה נכונות ופיתוח פנים וחוץ אירגוני.

אנו מחויבים ומחכים לכם בעלי עסקים שרוצים בשינוי ומאמינים בעתיד טוב יותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך…

תפריט